Obrázek pro přepnutí do české verze
Přepnutí do anglické verze

V odkazu si můžete prohlédnout naše firemní zákazníky

Reference

 

Pošlete nám vaší zpětnou vazbu.

Jakub Bradáč

Velké díky společnosti Rakoprojekt za velmi vstřícný a profesionální přístup při tvorbě projektu a výstavbě našeho rodinného domu. Dík za vyřízení všech úředních náležitostí a získání stavebního povolení. Co se dohodlo, to platilo, a vřele doporučuji. Děkuji

Nízkoenergetický RD Rakovník

MUDr. Eva Mandáková, MBA

Firma Rakoprojekt pro mě projektovala a posléze i stavěla zdravotnické zařízení. Jako lékařka s dlouholetou praxí vím, jak má zařízení vypadat z provozního hlediska, ovšem o technické stránce jsem neměla téměř žádnou představu. Tým firmy pod vedením Ing. Lukáše Steinbacha a Ing. arch. Jiřího Kotouče vytvořil projekt dle mých představ a vybral materiály odpovídající současným trendům i potřebám zdravotnického zařízení. Stavba probíhala dle plánu, drobné problémy, které v průběhu vznikly, byly vždy operativně vyřešeny k mé spokojenosti. Firmu mohu jen doporučit.

Zdravotnické zařízení, Rakovník

Martin Šmída

S firmou Rakoprojekt jsme byli nadmíru spokojeni co do komunikace, vstřícnosti tak co se týče odvedené  finální práce. Jak dohoda na začátku ohledně smlouvy a změn na projektu, tak průběh prací , férové, korektní  a transparentní jednání, cokoliv se vyskytlo, bylo bez zbytečných průtahů vyřešeno. Firma nám několikrát poskytla i odbornou konzultaci a podporu při vyřizování úředních  formalit. Všechny termíny a ceny  byly dodrženy dle smlouvy resp. následných dohod. V dnešní době se takový přístup jen tak nevidí

Nízkoenergetický RD Nové Strašecí

Zuzana Chmelíková

S Rakoprojektem jsme byli moc spokojení.  Spolupracovali jsme od projektu až po předání domu na klíč. Vše v termínech, dle domluvy, bez problémů. Byli jsme moc spokojení a stavěli bychom s nimi znova. Pár mušek se objevilo, ale vyloženě prkotiny, a ani po roce bydlení nemáme jediný problém.

Nízkoenergetický RD Rakovník

Tereza Porcalová

S firmou Rakoprojekt, s.r.o., jsme realizovali celkovou rekonstrukci rodinného domu. Vše proběhlo v naprostém pořádku, pánové mají velké zkušenosti z praxe, hledali vždy vhodná řešení a poskytli dobré rady. Realizace proběhla v termínu, jednání bylo vždy seriózní a otevřené. Kvalitu provedení mohu doporučit, pokud se vyskytly problémy nebo bylo třeba v průběhu realizace (i po dokončení) něco upravit, vždy jsme se setkali se vstřícností, ochotou a rychlým dotažením. Firmu vřele doporučuji.

Kompletní rekonstrukce RD Křivoklát

Toan Duonganh

Hodnota, Kvalita

Kompletní rekonstrukce RD Rakovník

manželé Miškovští

"Děkujeme za cenné rady na začátku realizace našeho projektu, který byl zpracován velmi profesionálně, rychle a za cenu, která nemá u individuálních projektů konkurenci. Problémem nebyly ani následné konzultace a konečné doladění projektu, kdy si na nás projektant vždy udělal čas a vše s námi do detailu probral. Výsledkem byla precizně zpracovaná projektová dokumentace pro povolení stavby našeho rodinného domu. Vše proběhlo podle našich představ a společnost Rakorpojekt s.r.o. můžeme doporučit všem zájemcům, kteří hledají kvalitní a zkušené odborníky ve stavebnictví."

Pasivní RD Rajské

Jan Lechnýř

"Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za Vaši práci a potvrdit, že všechno funguje a je, tak jak bylo domluveno."

Kompletní rekonstrukce RD Rakovník

manželé Skořepovi

"Na práci Rakoprojektu bychom rádi ocenili profesionalitu, vstřícnost a rychlost práce. Velkou výhodou je spolupráce s energetickými specialisty, geodety, revizními techniky, atd., vyřízení administrativy se stavebním úřadem a provádění stavebního dozoru, který byl během výstavby velmi přínosný a důležitý. S prací této firmy jsme byli stoprocentně spokojeni."

Pasivní RD Lužná

A. Přibyl

"Naše velké poděkování patří  firmě RAKOPROJEKT za výstavbu rodinného domečku. Byli jsme velmi spokojeni s kvalitou odvedené práce. Jejich přístup byl velmi profesionální. Tuto firmu můžeme všem vřele doporučit. Ještě jednou velké DÍKY."

Nízkoenergetický RD Čistá

M. Topinka a N. Burdychová

"Byli jsme velice spokojeni jak v průběhu příprav a zpracování stavební dokumentace tak i po celoacu dobu výstavby. Oběma pánům velice děkujeme a vždy půjdeme první opět za nimi."

Nízkoenergetický RD Senomaty

Fit Effect s.r.o. – F. Kulštrunk

"Pro naše fitness odvedli velmi kvalitní práci. Díky důslednosti, efektivní komunikací a excelentnímu zákaznickému servisu jsme společně zrealizovali náš projekt dle časového plánu od identifikace požadavků až do předání díla."

Členské fitness v obchodním centru Central Kladno

K. Vopatová

"Celý tým pracovníků byl velmi příjemný, flexibilní a ochotný. Práce byla rychlá, jakákoliv překážka byla překonána. Výsledek je více než skvělý a my si šťastně žijeme v našem."

 Vestavba podkroví Rakovník

AR Car s. r. o.

"Oceňuji seriózní jednání, vstřícnost a rychlost."

Restaurace včetně zateplení a odvlhčení objektu

MK s.r.o - ing. J. Staněk

"Vzájemnou komunikací před samotnou realizací jsme nalezli optimální řešení. Zpracování dokumentů a jejich prosazení na úřadech je důležitý krok, který dokáže naznačit přístup a profesionalitu. Děkuji a doporučuji."

Skladová hala pro obklady a dlažbu

J. Hoffman

"Fér jednání. Bez vedlejších vícenákladů. Podpora při stavbě."

Nízkoenergetický rodinný dům v Krušovicích

Auri energy and property s.r.o.

"Líbí se mi jejich profesionální jednání. Velmi nám pomohl aktivní přístup a schopnost poradit a najít optimální řešení."

 Rodinné domy pro developerský projekt v Novém Strašecí.

Zewatt s.r.o.

"Děkuji za rychlost a precizní koordinaci projektu s dotačním programem"

 Provozovna pro skladování a prodej peletek a kotlů

Miroslav Švec

Rakoprojekt pro nás rekonstruoval chalupu a vše dopadlo výborně - dodrželi jak termíny, tak domluvenou cenu a na výsledky jejich práce je radost se dívat.

Rekonstrukce RD Kosobody

RAKOPROJEKT s.r.o. | info@rakoprojekt |  +420 776 317 266 | facebook | instagram